Vážení sportovní přátelé

Letošní kurzy se budou konat v termínech:

Soboty: 7.1. , 14.1. , 21.1. , 28.1. , 18.2. , 25.2.2023
Neděle: 8.1. , 15.1. , 22.1. , 29.1. , 19.2. , 26.2.2023

Pro naše klienty jsme zařídili spolupráci s půjčovnou lyžařského a snowboardového vybavení ABERTHAMSKI. Půjčovna zahajuje provoz 17.12.2022. Více na stránkách www.aberthamski.cz, nebo klikněte na odkaz vpravo dole na stránkách. S číslem přihlášky získáte slevu na zapůjčení vybavení ve výši 10%.

Těšíme se na vaší hojnou účast.
Za team instruktorů LSS TJ Jáchymov J. Janeba

Proč
právě my?

Profesionální přístup získávaný léty praxe. Team zkušených instruktorů a instruktorek, připravených naučit základy zimních sportů či posunout již dosažené dovednosti vašich dětí. Samozřejmostí kurzů je dále zajištění dopravy, skipass platný v celém krušnohorském Skiareálu Klínovec a nechybí ani základní zázemí včetně teplých nápojů.

Doprava

Dopravu pro vás zajištujeme ve spolupráci se společností Dopravní podnik Karlovy Vary a.s..

Zázemí

Od roku 2017 máme nové zázemí v zateplených stavebních buňkách, umístěných v blízkosti parkoviště Ski areálu Boží Dar - Neklid.

Permanentka

Skipass platný v rámci celého krušnohorského Skiareálu Klínovec, kde probíhá výuka.

Teplé nápoje

V průběhu celého dne je v zázemí školičky zajištěn teplý čaj ve várnicích. Pro zahřátí a občerstvení je potřeba jen mít vlastní hrnek.

Více jak 50 let zkušeností

Lyžařská a snowboardingová škola

TJ Jáchymov z.s.

Tělovýchovná jednota Jáchymov, založená roku 197x je dobrovolným spolkem fyzických a právnických osob provozujících tělovýchovu, sport, turistiku a osvětovou činnost. Sdružuje pět sportovních oddílů. Provozuje fotbalové hřiště, kuželnu, tělocvičnu a v zimních měsících snowpark ve skiareálu Boží dar - Neklid.

1970v roku

Založení

První sezóna lyžařského kurzu TJ Jáchymov

2020 3. Pro

COVID-19

Poslení lekce zrušeny nařízevím vlády.

202029. Zář

Internetová Aplikace

Nová internetová aplikace